video parcul chindia

Proiectul a fost introdus de Guvernul Florin Cîțu și obligă furnizorii de servicii de găzduire electronică cu resurse IP. Directorul general al Fondului Monetar Internaţional Kristalina Georgieva a avertizat că este posibil ca Rusia să nu-şi poată îndeplini angajamentele externe din cauza sancţiunilor care i s-au impus pentru invadarea Ucrainei însă această situaţie nu va provoca o criză financiară globală transmite Reuters.

Parcul Chindia Targoviste Youtube

FC Argeş s-a calificat în play-off-ul Ligii 1 Casa Pariurilor după ce a câştigat meciul cu FC Botoşani scor 2-1 reuşind să revină de la 0-1.

. Nota primită de mijlocașul român Serie A. Pentru FC Botoşani a marcat Roman II în minutul 53 iar pentru FC Argeş au înscris Dobrosavlevici în minutul 71 şi Said în minutul 81. Cristina Neagu în mare formă pentru gazde.

şase remize trei înfrângeri. CSM București victorie la scor cu SCM Râmnicu Vâlcea 32-19. Rezultat echitabil după un meci echilibrat Liga 1 Spezia - Cagliari 2-0.

Fără victorie în campionat de la 10 decembrie şi venind după o altă suspendare formaţia bucureşteană a primit o veste proastă una care întregeşte un început de an de coşmar. Rapid a ajuns la nouă meciuri la rând în Liga I fără victorie. Un număr de 15 ONG-uri au lansat un apel prin care le cer senatorilor să respingă proiectul de lege ce extinde interceptarea comunicațiilor electronice.

Dacă iubeşti sportul dacă vrei să afli primul rezultatele să citeşti avancronici şi cronici de meciuri întocmai cu realitatea din teren sau să urmăreşti interviuri video cu sportivii sau antrenorii favoriţi atunci bucură-te de informațiile sportive oferite în fiecare zi de Gazeta de Sud. Răzvan Marin a intrat în repriza secundă. În proximitatea Aeroportului Ştefan cel Mare se va amenaja un centru logistic european pentru ajutor umanitar iar sâmbătă şi duminică au avut loc deja două întâlniri cu specialişti în vederea realizării acestui proiect a informat preşedintele Consiliului Judeţean CJ Suceava Gheorghe Flutur.

We would like to show you a description here but the site wont allow us. Video Chindia Târgoviște U Craiova 1948 0-0.